Yıldız Robocon '18 heyecanına kısa bir zaman kala robot kayıtlarımız başlamıştır! 

Beşincisinde bir araya geleceğimiz bu yarışma için kayıtların başlama tarihini 3 Mart 2018, saat 20.30 olarak belirledik. Siz bu yazıyı okurken kayıt sistemi çoktan aktif durumda. Kayıtların son tarihini ise 22 Mart 2018, saat 23.59 olarak belirledik, bu tarihten önce kayıtlarınızı tamamlamayı unutmayın!

Yıldız Savaşları ve Serbest Kategori Raporları

Başlıktaki iki kategori için yarışmacılarımızın, kategori kurallarında belirtilen tarihten önce teknik raporlarını/detaylı raporlarını bizlere ulaştırmaları gerekmektedir. Gerekli bilgileri yine, kategori kurallarında bulabilirsiniz.

Robot Kayıt Sistemi Hakkında

Bu yıl, yarışmamıza yeni katılacak yarışmacılarımız için birkaç temel noktaya değinmek isteriz. Kayıt sistemi, Yıldız Robocon üyeliği oluşturmanızı gerektirmektedir. Bu üyeliği oluşturmadan robot kayıtlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Üyelik oluşturmak için ilgili sayfaya buradan da ilerleyebilirsiniz.

Üyelik oluşturduktan sonra ilk yapmanız gereken, üyelik (profil) bilgilerinizi tamamlamanız olacaktır. Bunu da yaptıktan sonra robot kayıtlarınızı yapabilirsiniz. Gerekli açıklamalar, ilgili sayfalarda bulunmaktadır.

Unutmadan hatırlatalım: Sizler hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için, üyeliklerinizin, profil bilgilerini doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bu şekilde sizlere gerekli bilgilendirmeleri ulaştırabiliriz. Takım arkadaşı olarak eklenen üyeler de bu bilgilendirmeye dahildir. Aksi takdirde sizlere ulaşmamız mümkün olmayacaktır.

Yıldız Robocon '18, 24-25 Mart'ta YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi'nde! Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Unutmayın, bu mücadelenin yıldızı her zaman sizler olacaksınız!